Śluby plenerowe

Uroczystość zaślubin to początek małżeństwa więc warto, aby wszystko zaczęło się w niezapomnianej scenerii.

 

Rezydencja na Wzgórzu to magiczne miejsce ukryte zarówno w lesie jak i w mieście. Droga przez ścieżki otoczone drzewami, wprowadzi Waszych Gości w ten niezwykły, bajkowy nastrój, a cisza i spokój sprawią, że to Wy będziecie najważniejsi.

 

Piękny ogród, otulina drzew i zapach świeżych kwiatów zapewnią Waszej uroczystości niezwykłą oprawę wizualną, a gościom niecodzienne doznania. 

 

Bogate doświadczenie pozwoli nam pomóc w organizacji uroczystości, tak, aby spełniły się Wasze marzenia i oczekiwania.

Marzysz o bajkowej scenerii i miejscu ślubu oddalonym od zgiełku miasta?

Wesele to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdej pary, dlatego wymaga równie wyjątkowej oprawy. Zapraszamy do spędzenia jednego z najważniejszych dni życia w ekskluzywnej atmosferze w Rezydencji na Wzgórzu.

 

Posiadłość wznosi się ponad miastem w otoczeniu Parku Krajobrazowego Ruda Willowa. Wjazd do Rezydencji jest szlachetny, a ogród w otoczeniu Sali balowej stanowi fantastyczne tło i uzupełnienie uroczystości. Ogród jest niezwykłym połączeniem klasyki z nowoczesnością, idealny do ślubów i wesel plenerowych. Nocne iluminacje nadadzą Waszej uroczystości bajkowego klimatu.

 

Jasne, eleganckie i nowoczesne wnętrza z możliwością aranżacji według Twoich potrzeb i upodobań, pozwoli podjąć gości na najwyższym poziomie. Wielu naszych gości ceni sobie bazę noclegową, gdzie możemy pomieścić 40 osób.

 

Chcemy żeby Twoi goście mieli nie tylko świetną zabawę i dobry czas w gronie rodziny i przyjaciół, ale także niezapomnianą przygodę kulinarną dlatego przykładamy ogromną uwagę do kuchni.

 

Wszystko to tworzy zachwycającą scenerię w bajkowym klimacie. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Wesela

Kontakt

event@rezydencjanawzgorzu.pl

93-435 Łódź
Ul. Wazów 30/32

ul. Wazów 30/32, 93-435 Łódź 

+48 797 303 279