Kontakt

event@rezydencjanawzgorzu.pl

93-435 Łódź
Ul. Wazów 30/32

ul. Wazów 30/32, 93-435 Łódź 

+48 797 303 279

O nas

Rezydencja na Wzgórzu to rodzinna posiadłość, osadzona w tradycji. Położona jest w otoczeniu Parku Krajobrazowego Ruda Willowa w Łodzi w samym sercu Polski.

Miejsce powstało z połączenia zaangażowania i pasji oraz umiłowania rzeczy pięknych i wartości rodzinnych kilku pokoleń.

 

Szefowie Rezydencji Wojtek i Sylwia doskonale wiedzą co to dobry smak oraz gdzie i jak go szukać. Kochają jakość i rozwój i są w tym nieugięci i nieubłagani. Bazując na wieloletnim doświadczeniu oraz chęcią oglądania spełniających się marzeń ich gości powstało to magiczne miejsce.

 

Architektura Rezydencji nawiązuje do tradycji Łódzkich Fabrykantów z lat osiemdziesiątych XIX w. Eleganckie i nowoczesne wnętrza przeniosą nas w objęcia dawnej historii Łodzi.

Ogród wiecznie kwietny, pachnący stanowi idealne miejsce do relaksu i odpoczynku dla gości hotelowych, a także daje fantastyczne tło i uzupełnienie dla imprez.

Goście cieszą się z ukojenia i odpoczynku, wkraczając w inny świat – błogości, kontaktu z naturą. Za ogrodem rozpościera się prastary las z Parkiem Krajobrazowym - fantastyczne miejsce na jogging, spacer czy przejażdżkę rowerową.

Wielu gości ceni Rezydencję ze względu na lokalizacje i malownicze umiejscowienie na wzgórzu. Jesteśmy jednocześnie w lesie i w mieście, co gwarantuje ciszę, spokój i piękne widoki. Dodatkowo blisko stąd do centrum miasta i najważniejszych węzłów komunikacyjnych autostrady, lotniska i kolei. Zapewnia to łatwy i dogodny dojazd.

Goście hotelowi przychodzą zaglądać, doświadczać zachwytu barwami, zapachami. W grodzie jest strefa oficjalna oraz strefa dzika z ogniskiem, gdzie można zbierać grzyby.

Tych z Państwa którzy cenią przygody kulinarne, zapewniamy że kuchnia to nasza pasja.

Opinie klientów

Magdalena Urbaniak

16 stycznia 2022 roku byliśmy goścmi Rezydencji na Wzgórzu. Przyjęcie z okazji 40 rocznicy ślubu zostało Nam zorganizowane w sposób profesjonalny pod każdym względem. Właścicielka Pani Sylwia oraz cała ekipa pod jej kierownictwem w sposób miły i przyjemny dopilnowała wszystkiego - organizacji, wystroju sali, podawania i serwowania dań. Szczególne podziekowania dla kucharza, którego nie widzieliśmy, ale dania przez niego serwowane były po prostu palce lizać. Kaczuszka, sałatki, zimne nóżki, bigosik i szaszłyki - wysoki poziom. Dziękujemy również za słodki stół, gdzie deserki i ciasta były mniam mniam :)Pani Sylwio dziękujemy raz jeszcze i myślimy, że widzimy się w październiku na przyjęciu urodzinowym.Iwona i Albert Urbaniak

 

Maciej "Raczek" Raczyński

Miejsce naprawdę godne polecenia cisza, spokój i to wrażenie jak byś był w samym środku lasu lokalizacja baja. Jestem naprawdę zadowolony i na pewno będę tam wracał jak tylko będę w Łodzi 😊

 

Łukasz M.

Dziękujemy Pani Sylwii, Panu Wojtkowi i całej załodze Rezydencji na Wzgórzu za zorganizowanie wspaniałego przyjęcia weselnego.26.06.2021r. utkwi nam w pamięci do końca życia, bo wszystko wyszło idealnie. Bajeczna Sala, pyszne jedzenie, zimniutka wódka i przemiła obsługa, to po prostu musiało się udać! Właściciele, jak i ekipa wykazali się dużą elastycznością aby spełnić nasze oczekiwania żeby impreza przebiegła bez zarzutów. Dziękujemy bardzo! I wiemy już gdzie zorganizujemy chrzciny dla nowego członka rodziny :)