Dla firm

Szukasz wyjątkowego miejsca, w którym mógłbyś zorganizować konferencje, szkolenie, bankiet lub integracyjną imprezę firmową? Zapraszamy do Rezydencji na wzgórzu.

 

To idealna propozycja dla osób, które szukają czegoś nowego, unikatowego i z charakterem, a jednocześnie kameralnego. Nasza Rezydencja posiada zarówno przestronną, stylową sale konferencyjną, jak i piękny, niezwykle urokliwy ogród. Możesz więc tu zorganizować nie tylko formalne eventy firmowe, ale też mniej oficjalne uroczystości. Zadbamy o profesjonalną obsługę oraz odpowiednią atmosferę dostosowaną do Twoich potrzeb, atmosferę, która wpłynie na rozwijanie kreatywności i efektywnej współpracy, a także zacieśnianiu więzi.

 

Rezydencja na Wzgórzu położona jest w Łodzi w samym centrum Polski. Umiejscowiona na malowniczym wzgórzu w otulinie Parku Krajobrazowego co gwarantuje ciszę, spokój i piękne widoki. Dodatkowo blisko stąd do centrum miasta i najważniejszych węzłów komunikacyjnych co zapewni Twoim partnerom biznesowym łatwy i dogodny dojazd.

 

Podobnie jak Twoja firma cenimy sobie profesjonalizm i stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego możesz mieć stuprocentową pewność, że zorganizowane przez nas eventy będą spełniać najwyższe standardy i utrwalą pozytywny wizerunek Twojej firmy w oczach wszystkich gości.

 

Kontakt

event@rezydencjanawzgorzu.pl

93-435 Łódź
Ul. Wazów 30/32

ul. Wazów 30/32, 93-435 Łódź 

+48 797 303 279