Kontakt

event@rezydencjanawzgorzu.pl

93-435 Łódź
Ul. Wazów 30/32

ul. Wazów 30/32, 93-435 Łódź 

+48 797 303 279

Hotel

Rezydencja na Wzgórzu w Łodzi to idealne miejsce, aby odpocząć w trakcie podróży, ale również na wypoczynek dla wszystkich, którzy potrzebują ciszy i spokoju.

 

Posiadłość umiejscowiona jest na malowniczym wzgórzu i otoczona lasem. Na terenie znajduje się rozległy ogród zachwycający bogactwem kwiatów, niespotykanych roślin kolekcjonerskich unikatowych świetlnych iluminacji. Wszystko to tworzy niepowtarzalną scenerię i bajkowy klimat, a także zachęca do spacerów i innych aktywności fizycznych.

 

Sam hotel posiada 38 miejsc noclegowych o wysokim standardzie i jest otwarty dla gości przez cały rok. Pokoje i apartamenty z widokiem na ogród i las są komfortowe i przytulne, a przy tym urządzone w nowoczesnym i eleganckim stylu. Posiadają pełne wyposażenie i dostęp do bezpłatnego Wi-Fi. Do Twojej dyspozycji pozostaje także prywatny parking, taras wypoczynkowy, a także miejsce do zabawy dla dzieci.

 

Zapraszamy także do skorzystania z wyżywienia. Oferujemy pyszne śniadania przyrządzane z najwyższej jakości świeżych produktów, również ekologicznych i regionalnych, co zagwarantuje Państwu niezapomniany smak.

 

 

       Znajdziesz nas na