ul. Wazów 30/32, 93-435 Łódź 

+48 797 303 279

Imprezy okolicznościowe

Rodzina czy przyjaciele to niesamowita wartość. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego stworzyliśmy takie miejsce żeby Twoi goście czuli się tutaj dobrze, a Ty będziesz dumny, że wyjątkowa dla Ciebie uroczystość odbywa się właśnie tu.

 

Chrzciny, komunie, jubileusze czy śmierć bliskiej osoby to szczególnie ważne momenty w życiu każdej rodziny, dlatego warto podkreślić ich wagę i nadać im wyjątkową oprawę. U nas w łatwy i wygodny sposób możesz przyjąć gości na najwyższym poziomie.

 

W zależności od charakteru przyjęcia zadbamy o odpowiednią aranżacje i klimat. Ogromny ogród daje możliwość odpoczynku w ciszy, a także organizacji atrakcji dla twoich gości, takich jak jazda konna, animator dla dzieci, miejsce na ognisko czy grill. Wnętrze Rezydencji na Wzgórzu jest eleganckie, jasne i nowoczesne. Świetnie się komponuje z leśnym otoczeniem.

 

Wśród naszych kulinarnych propozycji znajdziesz zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej w nowoczesnej odsłonie jak i dania wegetariańskie, wegańskie, bezglutenowe oraz pyszne desery dla dzieci, a wszystko to przygotowywane na bazie świeżych wyselekcjonowanych produktów.

 

Jeśli chcesz w niezapomniany sposób uczcić ważną uroczystość, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Kontakt

event@rezydencjanawzgorzu.pl

93-435 Łódź
Ul. Wazów 30/32